نتایج روز اول مسابقات لیگ سراسری اسکواش کشور

پنج شنبه:٨٨/٩/٢۶

در روز اول مسابقات لیگ سراسری اسکواش کشور هیات اسکواش بروجرد توانست با نتیجه قاطع سه برصفر حریف خود رو از پیش رو بردارد:

هیات اسکواش بروجرد٣-٠شرکت پالایش نفت آبادان

نتایج انفرادی مسابقه به شرح زیر می باشد:

در اولین بازی نوید سپری گیم اول را با نتیجه١١بر٢گیم دوم١١بر٢گیم سوم١١بر٩و در مجموع سه بر صفرتوانست حریف خود سروش کلزرونی را از پیش رو بردارد.

در دومین بازی نیز محمد امین ساعدی گیم اول را با نتیجه١١بر۴گیم دوم١١بر۴گیم سوم١١بر۴و در مجموع سه بر صفر توانست حریف خود شایان عباد را از پیش رو بردارد.

در سومین بازی نیز وحید نادری گیم اول را بانتیجه١١بر۴گیم دوم١١بر۴گیم سوم١١بر٨ودر مجموع سه بر صفر توانست حریف خود مجید نباری را از پیش رو بردارد.

در این مسابقه آقایان برنجی ،مسعود ولی الهی و مسعود پیرهادی حمایتهای بی دریغی از خود نشان دادند.نکته جالب توجه در این مسابقه حضور بروجردیهای مقیم تهران و تشویق بی حد آنان از تیم بروجرد بود که باعث رونق بیش از حد این مسابقات شده بود .

در ادامه این رقابتها روز جمعه٨٨/٩/٢٧هیات اسکواش بروجرد با تیم میراث فرهنگی و صنایع دستی استان گلستان بازی خواهد کرد.این بازی ساعت ١٧ در کورت شماره۴ ورزشگاه انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

/ 1 نظر / 14 بازدید
غریبه

گفتمش نقاش را نقشي بکش از زندگي باقلم نقش حبابي بر لب دريا کشيد گفتمش تصويري از ليلا و مجنون را بکش عکس حيدر در کنار حضرت زهرا کشيد گفتمش بر روي کاغذ عشق را تصوير کن در بيابان بلا تصويري از سقا کشيد گفتمش سختي و درد و آه گشته حاصلم گريه کرد آهي کشيدو زينب کبري کشيد