نتایج لیگ اسکواش ایران

دومین دوره از رقابت های لیگ برتر در حالی به هفته پایانی خود رسیده که هنوز تکلیف قهرمان این دوره و تیم سقوط کننده به رقابت های دسته یک مشخص نیست.

تیم یزد اسکواش از 11 بازی خود  در حالی با 33 امتیاز،11 برد تیمی،32 برد انفرادی و 93 گیم برده تا به اینجا بر جایگاه قهرمانی تکیه زده که برای کسب جام قهرمانی، در دیدار پایانی باید از سد تیم انقلاب تهران بگذرد. تیم میراث فرهنگی گلستان نیز با 24امتیاز از 10 بازی خود اگر چه فاصله زیادی با  تیم صدر نشین دارد و امیدی به کسب مقام نخست ندارد اما میتواند نقش زیادی در تعیین قهرمان این رقابت ها داشته باشد .

 تیم انقلاب تهران از 8 بازی خود، با 22 امتیاز، 7 برد تیمی، 21  برد انفرادی و 65 گیم برده ، در حالی در جایگاه سوم قرار گرفته  که این روزها بازیکن ارزشمند خود، محمد حسین سنایی را به دلیل مصدومیت از دست داده و حضور محمد رضا صادق پور دیگر بازیکن این تیم، در هفته پایانی رقابت ها در هاله ای از ابهام است.

با نگاهی به جدول و دیدار های هفته پایانی میتوان به این نتیجه رسید که تیم یزد اسکواش در صورت پیروزی بر تیم انقلاب تهران با هر نتیجه ای، بدون شک قهرمان این دوره از رقابت ها خواهد شد. تیم  انقلاب تهران نیز در صورت پیروزی 3 بر صفر در هر 4 دیدار خود بدون شک برای دومین سال متوالی قهرمان این رقابت ها خواهد شد.

در این بین تنها در صورتی که تیم انقلاب تهران یکی از 4 دیدار هفته پایانی خود را با نتیجه 2 بر 1 پیروز شود ،ابتدا تفاضل بازی برده محاسبه شده و  در صورت تساوی تعداد بازیهای برده کار به گیم شماری خواهد کشید و تیمی که تفاضل گیم بهتری داشته باشد قهرمان دومین دوره رقابت های لیگ برتر خواهد شد.

تیم سحاب آران و بیدگل با 19 امتیاز در حالی در میانه جدول قرار گرفته که امیدی به کسب رتبه بالاتر ندارد و دومین دوره لیگ برتر را با کسب رتبه چهارم به پایان خواهد رساند.

تیم نفت آبادان نیز با 13امتیاز از 10 بازی خود، حتی در صورت باخت در هر دو دیدار خود در هفته پایانی ،به لیگ دسته یک سقوط نخواهد کرد.

در انتهای جدول این رقابت ها  تیم شهدای کرمانشاه و تربیت بروجرد در حالی برای بقا در لیگ برتر تلاش میکنند که تیم شهدای کرمانشاه با 2 امتیاز کمتر در قعر جدول این دوره از رقابت ها قرار گرفته.

ردیف

تیم ها

 بازی

برد

 باخت

w.o

امتیاز

1

یزد اسکواش

11

11

-

-

33

2

میراث فرهنگیگستان

10

7

3

-

24

3

انقلاب تهران

8

7

1

-

22

4

سحاب آران و بیدگل

11

4

7

-

19

5

نفت آبادان

10

3

4

3

13

6

تربیت بروجرد

11

1

9

1

12

7

شهدای کرمانشاه

11

2

4

5

10

/ 1 نظر / 27 بازدید
محمد اکبری

با عرض سلام و ادب خدمت آقای حسین زنده دلی اینجانب محمد اکبری متن های ارسالی شما را خوانده و تذکراتتان حتما رعایت می شود . همچنین اگر بخواهید با این وبلاگ همکاری نمایید بسیار خوشحال خواهم شد . در ضمن با متن شما در رابطه با مطبوعات استان هم علاقمندم و اگه می تونید بیشتر برام توضیح بدهید که باید چکار کنم.