شش سالن اختصاصی اسکواش در لرستان احداث می شود

 رییس فدراسیون اسکواش از احداث شش سالن اختصاصی اسکواش در استان لرستان خبر داد و گفت: این سالن های ورزشی با مساعدت و همکاری اداره کل تربیت بدنی لرستان احداث می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا،‌ 'مسعود سلیمانی' روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خرم آباد افزود: سالن های اختصاصی اسکواش به منظور فراهم کردن زمینه توسعه این رشته ورزشی در استان لرستان و در شهرهای خرم آباد، بروجرد و دورود ساخته می شوند.
وی اظهار داشت: طبق تفاهم نامه منعقده بین فدراسیون اسکواش و تربیت بدنی لرستان سالن های اختصاصی اسکواش در سالن های ورزشی چند منظوره احداث خواهند شد.
رییس فدراسیون اسکواش همچنین اظهار امیدواری کرد: سالن های مذکور قبل از پایان سال جاری احداث، تکمیل و به بهره برداری برسند.
سلیمانی، استان لرستان را از جمله استانهای مستعد برای گسترش ورزش اسکواش معرفی کرد و افزود: لرستان دارای استعدادهای خوبی در رشته ورزشی اسکواش است که با احداث سالن اختصاصی زمینه برای رشد و پرورش این استعدادها در استان فراهم خواهد شد.
وی همچنین از تامین وسایل ورزشی و البسه ورزشکاران لرستانی در رشته اسکواش خبر داد و گفت: فدراسیون اسکواش با تامین البسه لازم، ورزشکاران این رشته را حمایت می کند.
رییس فدراسیون اسکواش در سفری به استان لرستان از امکانات و فضاهای ورزشی شهرهای مختلف این استان به منظور بررسی وضعیت احداث سالن های اختصاصی اسکواش در استان دیدن کرد.


http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=296098:لینک خبر

/ 0 نظر / 17 بازدید