رقابتهای هفته نخست دور برگشت لیگ ...

هفته نخست دور برگشت لیگ سراسری اسکواش ایران ، به میزبانی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد . این هفته از رقابت ها با حضور تیم های پالایشگاه نفت آبادان ، مناطق نفت خیز جنوب ، باشگاه انقلاب تهران ، هیات اسکواش آران وبیدگل ، موسسه ورزش کیش و جام جم یزد برگزار شد و تیم هیات اسکواش بروجرد نیز که با قرعه استراحت روبرو شده بود غایب این هفته از بازی ها بود.
پالایشگاه نفت آبادان  ٠-٣ موسسه ورزش کیش  
مناطق نفت خیز جنوب ٣-٠پالایشگاه نفت آبادان
هیات اسکواش آران و بیدگل٠-٣موسسه ورزش کیش
میراث فرهنگی گلستان ٠-٣باشگاه انقلاب تهران 
مناطق نفت خیز جنوب  ١-٢میراث فرهنگی گلستان 
بازی تیم های جام جم یزد و هیات اسکواش آران و بیدگل به تعویق افتاد .
شهرستان آران و بیدگل در فاصله اندکی از شهر کاشان واقع شده است که در این فصل از هوای گرمی را دارد. سالن های مجموعه مادر این شهرستان که حاصل وقف سخاوتمندانه برادران سحابی ، از اهالی محترم شهرستان آران و بیدگل که هم اکنون ساکن امریکا می باشند از ۴ کورت اسکواش و یک کورت راکت بال برخوردار است . نکته جالب کورت های این مجموعه ، کورت های ٢ طرف و ٣ طرف شیشه ای آن است .
این مجموعه شامل سالن های اسکواش ، فوتبال چمن مصنوعی ، استخر ، راکت بال و ... می باشد که در سال ١٣٨۴ توسط برادران سحابی احداث و وقف اداره آموزش و پرورش این شهرستان شده است.
این رقابتها که با سرپرستی حمید الماسی مسئول کمیته لیگ فدراسیون اسکواش و جهان یوسف زیی سرداور این مسابقات برگزار می گردد تا حدودی فاصله صدرنشینان و قعر نشینان لیگ را نمایان تر خواهد نمود.
جا دارد از زحمات رئیس هیات شهرستان آران و بیدگل و تمامی مسئولین و ورزشکاران این استان که با تمامی مشکلات میزبانی در خور شانی را برگزار نمودند تقدیر و تشکر نمود.(آقایان زارعی ، جارچی ، مسجدی و ....)
در رقابت های این هفته ، صدا و سیمای مرکز اصفهان پوشش خبری بازی ها را به عهده داشت.

 

/ 0 نظر / 13 بازدید