شکست هیات اسکواش بروجرد مقابل تیم جام جم یزد

هیات اسکواش بروجرد با وجود آنکه از وجود سه بازیکن اصلی خود در رقابتهای لیگ سراسری اسکواش محروم بود با نتیجه سه بر صفر مقابل تیم قدرتمند جام جم یزد شکست خورد.در این رقابتهای و در نخستین بازی که به میزبانی اهواز برگزار شده بود آقایان نوید سپری ،مسعود پیرهادی و سامان تفتی به مصاف حریفان خود رفتند.لازم به ذکر است محمد امین صاعدی به علت مصدومیت مچ پا و وحید نادری و نیما تاری نیز به علت تاخیر پرواز هواپیما تهران -اهواز به این مسابقات نرسیدند.نتایج کلی مسابقات در روز نخست این رقابتها به شرح زیر می باشد:

هفته سوم لیگ سراسری اسکواش کشور که در اهواز روز دوم خود را آغاز کرده است در روز نخست تیم مدعی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در حالی که فاصله چندانی با شکست تیم مقابل خود یعنی تیم مناطق نفت خیز جنوب نداشت نتیجه بازی تعیین کننده فتحی و کتابفروش تغییر کرد و این مناطق نفت خیز جنوب بود که پیروز میدان بود و توانست با نتیجه ۲ بر ۱ از سد حریف خود بگذرد ...

رقابت این دو تیم که شاید جذاب ترین و دیدنی ترین بازی های این هفته بودند بسیار حساس بود. تیم موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش که به عنوان یکی از مدعیان لیگ به شمار می رود و از بازیکنان صاحب نامی چون صادق پور بهره می برد دیروز در عین ناباوری از حریف خود شکست خورد و از کسب عنوان قهرمانی فاصله گرفت . در بازی نخست این دو تیم محمدامین عطایی و سهیل شاملی به دیدار یکدیگر رفتند که عطایی بالاخره پس از ۵ گیم بازی سخت و طاقت فرسا توانست شاملی را شکست دهد و بازی ۳ بر ۲ به سود خود به پایان برساند.
صادق پور با نتیجه سه بر صفر حریف همشهری خود را کنار زد تا نتیجه بازی این دو تیم به تساوی کشیده شود و بازی فتحی و کتابفروش بسیار حساس شود . این بازی که تا گیم پایانی مساوی بود در گیم پنجم در حالی که فتحی ۹ بر ۲ از حریف خود عقب بود توانست نتیجه بازی را به سود خود عوض کند و بازی را به سود خود رقم بزند و در نتیجه نهایی مناطق نفت خیز جنوب فاتح ابن رقابت باشد. در دیگر بازی ها تیم جام جم یزد توانست از سد هیات اسکواش بروجرد بگذرد و باشگاه انقلاب نیز ۳ بر صفر تیم گلستان را شکست داد و پالایشگاه نفت آبادان بر هیات اسکواش آران و بیدگل فایق آمد.
برنامه روز دوم بازی که در حال برگزاری میباشد بدین شرح است :
مناطق نفت خیز جنوب - پالایشگاه نفت آبادان
باشگاه اسکواش انقلاب - هیات اسکواش آران و بیدگل
سازمان میراث فرهنگی گلستان - موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش
نتایج روز دوم هفته سوم رقابت ها نیز متعاقبا اعلام می گردد ...
/ 0 نظر / 18 بازدید