مصاحبه با رییس هیات اسکواش استان

محمود داوودی نژاد"  در گفت و گوبا ما افزود: با تلاش های انجام شده اسکواش بازان لرستانی، دو تیم اسکواش زنان و مردان در خرم آباد و تیم اسکواش مردان در بروجرد به رقابتهای لیگ برتر کشور راه یافتند.
رئیس هیات اسکواش لرستان  تصریح کرد: این سه تیم برای حضور در رقابتهای لیگ برتر اسکواش کشور نیاز به حمایت مالی دارند که برای جذب حامی مالی (اسپانسر ) برای تیم اقداماتی انجام شده است.
وی با اشاره به راهیابی این سه تیم به رقابتهای اسکواش بسته کشور اظهار داشت: این سه تیم در حالی به رقابتهای لیگ برتر حضور یافته اند که در استان لرستان دیواره اسکواش بسته ( کورت شیشه ای )وجود ندارد.
وی اظهار امیدواری کرد تا با حمایت های مسوولان و جذب حامی مالی این تیم ها بتواند در با تمام توان موجود رقابتهای لیگ برتر حاضر شوند. وی از حمایت مدیرکل تربیت بدنی لرستان وشهرستان بروجرد از اسکواش لرستان قدر دانی نمود ولی شرایط حضور در این رقابتها را حمایت بخش خصوصی وباشگاه های لرستانی دانست واظهار امیدواری کرد این تیم ها بتوانند در این رقابتهای مهم شرکت کنند .گفتنی است در راه موفقیت های اسکواش لرستان مردان بی ادعای همچون حشمت شادابی ،غلام نادری ،شهرام برنجی ،میثم حمزه فر،بهمن محمدی پور،مهردادصالحی وخانمها مژگان سپهوند ،ومعصومه باستان بیشترین نقش راداشتند.

/ 0 نظر / 13 بازدید