رییس هیات اسکواش شهرستان بروجرد به عنوان مسوول کمیته نخبه یابی اسکواش غرب کشور

در جلسه طرح نخبه یابی و استعدادیابی که در فدراسیون اسکواش برگزار شد رییس هیات اسکواش شهرستان بروجرد به عنوان مسوول کمیته نخبه یابی اسکواش غرب کشور معرفی شد.


 "غلامرضا برنجی" به عنوان نماینده هیات اسکواش استان مسوولیت استعدادیابی این رشته ورزشی در استانهای همدان ، ایلام ، کردستان ، کهگیلویه و بویراحمد ، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه را عهده دار می باشد.
 فدراسیون اسکواش به منظور شناسایی افراد مستعد و نخبه در این رشته ورزشی استانهای کشور را به هشت منطقه تقسیم کرده که مسوولیت نخبه یابی استانهای غرب کشور به بروجــرد واگذار شد.
در طرح ملی نخبه یابی اسکواش، دختران و پسران شش تا ١۴ سال مستعد شناسایی و جذب این رشته ورزشی خواهند شد.
بروجـــرد در رشته ورزشی اسکواش دارای استعدادهای قابل توجهی است که فراهم کردن امکانات لازم از جمله سالن ورزشی اختصاصی در رشد و شکوفایی این رشته ورزشی در این استان موثر خواهد بود.

لازم به ذکر استغلامرضا برنجی در مدت کم حضور خود در هیات اسکواش بروجرد این تیم را در رده بانوان و آقایان به لیگ برتر اسکواش اعزام کرده است و این تیم هم اکنون از تیم جزو تیم های مدعی جهت قهرمانی این دوره از رقابتها می باشد.در مدت زمان کوتاه حضور برنجی در این کار فدارسیون اسکواش حساب ویژه به اسکواش استان و شهرستانب روجرد نشان داده است که این خود جای بسی افتخار برای این استان می باشد.

 

/ 1 نظر / 15 بازدید
فرهاد

این موفقیت بینظیر را به جامعه ورزش اسکواش بروجرد بخصوص آقاین برنجی و زنده دلی که باعث رونق این ورزش مفرح شده اند تبریک عرض می نمایم فرهاد داودوندی مسئول کمیته انضباطی هیئت اسکواش بروجرد